https://www.youtube.com/watch?v=4BfKFCOCJe8

Ailemize Katıl!

Kendisine, etrafındakilere, ülkemize ve dünya gençliğine katkıda bulunmak isteyen herkes ailemize katılmakta özgürdür. BİGENÇ dünyasına ilk adımını gönüllümüz olarak atabilirsin. Aşağıdaki formu doldurduktan kısa bir süre sonra seni akran danışmanın arayacak. Akranın seni dernekteki etkinliklere davet edecek, ekipler  ve projelerle tanıştıracak ve dernek hakkındaki her türlü sorunu cevaplayacak. Yaklaşık bir aylık süre sonundaysa eğer gemilerde aktif olarak yer almak istersen, seni “namzet” programımıza dahil edeceğiz ve program sonunda mürettabatımıza dahil olmuş olacaksın.

Şimdi Başvur!

Liman Ekibimiz

Eda İzel Özçelik

Liman Ekibi

İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Derneğimizin kuruluşunun öncesinde ve kuruluş itibariyle bugüne kadar aktif görevlerde bulundum ve birçok etkinliklerde yer aldım. Şu an Liman Ekibi üyesi olarak derneğin ``İç Ekosistemi`` üzerine çalışmaktayım.

Batıhan Dizdaroğlu

Liman Ekibi

Merhaba!
Özyeğin Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum ve International University of Japan'da MBA programında eğitimime devam ediyorum. Derneğin kuruluşundan itibaren mali ve hukuki işler, sponsorluk, dış ilişkiler alanlarında görev aldım. Şu anda Liman Ekibinde Kurumsal Kültür, Değer Çalışmaları, Değişim Yönetimi ve strateji konularında çalışıyorum.

Talha Şamil Çakır

Liman Ekibi

Merhaba!
Sabancı Üniversitesi Ekonomi lisans, Koç Üniversitesi Ekonomi yüksek lisans mezunuyum. Derneğin kuruluşundan itibaren aktif olarak birçok farklı görevde bulundum. Şuan ise Liman Ekibinde derneğin yönetim modeli üzerine çalışıyorum.